Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Willa Keja?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Jastrzębiej Górze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aga
Gość





PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 11:37 am    Temat postu: Willa Keja? Odpowiedz z cytatem

Czy może ktoś mi napisać czy pobyt w Willi Keja jest ok.?
Pozdrawiam
Powrót do góry
emuko
Gość





PostWysłany: Sro Sie 20, 2008 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokoje małe, łazienka brudna, pokój zabaw z zabaw z zaplamioną wykładziną, korytarze wąskie i obskurne, tapeta obdarta, aneks kuchenny mikroskopijny, dwie osoby się nie mieszczą. Po jednej nocy zmieniliśmy pensjonat, podobnie zresztą jak nasi sąsiedzi. Odradzam.
Powrót do góry
KUDLATY
Gość





PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[b]ODRADZAM!!!!! MOżE POKOLEJI
POKOJE-malutkie napewno NIE przyjazdne dla dzieci tak małe że stół znajdował sie na balkonie bo się nie zmieścił w pokoju łużka z drewnianymi oparciami w pierwszy dzień dziecko nabiło sobie dwa guzy!!!
łAZIENKA-malutka prysznic to zeby sie namydlic to trzeba było otworzyć prysznic żeby sie nie dotknąc tego grzybka na fugach
KUCHNIA- HI HI!! TEGO SIę NIEDA NAZWAC KUCHNIą 120CMX60CM kuchenka dwa palniki !! więc możecie sobie wyobrazic co się działo jak wieczorem trzeba było przygotowac cos dzieciakom gdzie ponat 90%rodzin było z maluszkami!!!
LODoWKI-jedna mikro lodówka (taka jak sie spotyka w hotelowych pokojach na zachodzie) na piętro!!! brudna i nie wiadomo kiedy ostatnio myta!
POKóJ DLA DZIECI jest i owszem ale brudny !!!!! schody bardzo strome i bardzo wąskie!
jedyne co sie zgadzało to INTERNET i co I BARDZO DOBRZE bo dzięki temu mogłem poszukac sobie normalnej kwatery i WYBYć JAK NAJSZYBCIEJ!!!
A WIęC JESZCZE RAZ NAPRAWDę PRZESTRZEGAM NA WYJAZDY TAM Z DZIEćMI BO TO BęDZIE WASZA SZKOłA PRZETRWANIA NO I żADNYCH ZALICZEK BI ICH NIE ODZYSKACIE I BęDZIECIE ZMUSZENI TAM SIEDZIEC TAK JAK JA DWA DNI BO POWIEDZIAłEM ZE KASY IM NIE DARUJE!!!
Powrót do góry
Alka72
Gość





PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 5:08 pm    Temat postu: Odmienna opinia Odpowiedz z cytatem

Ja Gorąco polecam!!!
Właśnie wróciłam z Jastrzebiej, mieszkałam w Willi Keja. Po zarezerwowaniu znalazłam tą opinię. Jechałam z duszą na ramieniu. Na miejscu miłe rozczarowanie. Mieszkałam w pokoju 2osbowym z mężem i synkiem za którego nie płaciłam. Pokój nie był ciasny. Wyposażenie niezniszczone, łazienka czysta (kabina standardowa). Dodatkowo b. miła atmosfera i sympatyczni własciciele. Pokój zabaw dla dzieci przestronny, czysty, sympatycznie wyposażony, w niepogodę synek bawił się tam z kolegami.Dodatkowo bardzo duży teren wokół domu z placem zabaw i trampoliną. Rzeczywiście aneks kuchenny niewielki, jednak nie planowałam gotować obiadów a z podgrzaniem śniadania dla małego nie było problemów.
Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu i planujemy powrót.
Nie rozumiem wcześniejszych opinii, coś z nimi nie tak! Rozmawiałam z rodziną która mieszkała piętro niżej i również byli bardzo zadowoleni.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Jastrzębiej Górze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group