Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak zarejestrować jacht w Polsce?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Filmy znad morza
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kact feel
Gość





PostWysłany: Sob Maj 11, 2024 10:00 am    Temat postu: Jak zarejestrować jacht w Polsce? Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim! Mam pytanie odnośnie rejestracji prywatnej jachty w Polsce. Chciałbym zarejestrować jacht o długości 20 metrów w Polsce, ale nie jestem pewien, jakie są wszystkie wymagane procedury i dokumenty. Czy ktoś ma doświadczenie w rejestracji jachtów w Polsce? Jakie dokumenty są potrzebne i czy istnieją jakieś specjalne wymagania dla jachtów o długości powyżej 15 metrów? Z góry dzięki za pomoc!
Powrót do góry
Chukky



Dołączył: 19 Lut 2024
Posty: 9

PostWysłany: Sob Maj 11, 2024 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Mam kilka wskazówek odnośnie rejestracji jachtu w Polsce. Najpierw, warto sprawdzić oficjalną stronę internetową https://yacht-flag.com/poland gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na temat rejestracji jachtów w Polsce oraz listę niezbędnych dokumentów. Do rejestracji jachtów do 24 metrów używany jest system REJA 24. Możesz skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy pomogą Ci w całym procesie rejestracji, od sprawdzenia dokumentów po wysłanie ich do rejestru i otrzymanie gotowych dokumentów. Pamiętaj, że rejestracja flagi może być wykonana online, ale dokumenty muszą być przesłane fizycznie do Polski. Dlatego konieczne będzie podpisanie pełnomocnictwa na czynności rejestracyjne Twojej jachty. Pamiętaj także, że rejestracja jachtów o długości od 15 do 24 metrów jest bardziej skomplikowana niż dla łodzi do 15 metrów. Wymaga to dodatkowych testów technicznych oraz uzyskania Certyfikatu Bezpieczeństwa Jachtu. Jeśli planujesz wykorzystać jacht komercyjnie, istnieją dodatkowe wymagania, które musisz spełnić. Skontaktuj się z profesjonalistami, aby uzyskać szczegółowe informacje. Mam nadzieję, że te wskazówki Ci pomogą!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kact feel
Gość





PostWysłany: Sob Maj 11, 2024 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo za pomoc i cenne wskazówki! Będę musiał przemyśleć te informacje i zdecydować, jak najlepiej przejść przez proces rejestracji mojej jachty w Polsce.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Filmy znad morza Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group