Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

POD CYPRYSEM - Pokoje Gościnne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Ustce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzegorz
Gość





PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 10:16 am    Temat postu: POD CYPRYSEM - Pokoje Gościnne Odpowiedz z cytatem

czy ktoś był ???
bardzo proszę o opinie
Powrót do góry
nina
Gość





PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 8:42 pm    Temat postu: Omijać Pod Cypryskiem Odpowiedz z cytatem

Witam,
Wszystkim odradzam wypoczynek POd Cyprysem-nie wiem jak jest w sa
mym domu ale przy domu mieszczą się pokoje gościnne-istna tragedia-
właściciele korzystając z faktu, ze był pełny sezon oddali pokój brudny a do tego w łazience był zepsutu ustęp i cały czas coś ściekała z dołu muszli-nie muszę mówić jaki by smród.
Przyjechaliśmy bardzo póżno w nocy i byliśmy bardzo zmęczeni więc chcieliśmy szybko się rozpakowac i odpocząć a właściciele jak sępy nie odeszli do póki nie zainkasowali gotówki.Ccheliśmy zapłacić rano ale tak się uparli, że dopieli swego a za chwile wyszło szydło z worka.
Był taki smród, że po dwóch dniach wyjechaliśmy-oczywiście forsy nie zwrócili,kbla nie naprawili, pokoju nie wymienili.
Uważajcie Na Cypryska!!!!!!!!!!!
oprócz tego okno też było zepsute a pogoda była paskudna więc było zimno itd
Powrót do góry
hans kloss
Gość





PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem rok temu i w tym roku również jadę, nie miałem żadnych przykrości, wszystko było OK. Trochę rozczarowuje wielkość pokoi w porównaniu z tym co na fotkach, ale nie jadę tam po to by siedzieć w pokoju. Cool
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Ustce Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group