emorze.pl
www.emorze.pl Łeba - www.emorze.pl Łeba - www.emorze.pl Ustka - www.emorze.pl Ustka - www.emorze.pl Darłowo - www.emorze.pl Darłowo - www.emorze.pl Krynica Morska - www.emorze.pl Krynica Morska - www.emorze.pl Hel - www.emorze.pl Hel - www.emorze.pl Jurata - www.emorze.pl Jurata - www.emorze.pl Jastarnia - www.emorze.pl Jastarnia - www.emorze.pl Władysławowo - www.emorze.pl Władysławowo - www.emorze.pl Jastrzębia Góra - www.emorze.pl Jastrzębia Góra - www.emorze.pl Karwia - www.emorze.pl Karwia - www.emorze.pl Dębki - www.emorze.pl Dębki - www.emorze.pl Gdańsk - www.emorze.pl Gdańsk - www.emorze.pl Sopot - www.emorze.pl Sopot - www.emorze.pl Mielno - www.emorze.pl Mielno - www.emorze.pl Kołobrzeg - www.emorze.pl Kołobrzeg - www.emorze.pl Rewal - www.emorze.pl Rewal - www.emorze.pl

Dziś jest

349 km od Warszawy, 316 km od Poznania, 175 km od Olsztyna

Dziwnów - www.emorze.pl Dziwnów - www.emorze.pl Międzyzdroje - www.emorze.pl Międzyzdroje - www.emorze.pl

Rezydencja Bardo
Nazwa obiektu : Rezydencja Bardo
Adres : Koleczkowo k. Gdyni, Pod Lasem 1
Telefony : Tel: 0048 58 764 50 00, Fax: 0048 58 764 50 03
E-mail : recepcja@hotelbardo.pl
Strona WWW : http://www.hotelbardo.pl
Czas otwarcia :
Liczba miejsc :
Cena osoba/dzień : Od do

Opis obiektu

REZYDENCJA BARDO - MIEJSCE UDANYCH SPOTKAŃ

Zapraszamy do Rezydencji Bardo - nowego hotelu i centrum konferencyjnego w okolicy Trójmiasta.
Rezydencja położona jest na skraju Pojezierza Kaszubskiego, 14 km od Gdyni i 20 km od lotniska w Gdańsku - Rębiechowie. Na naszych gości czeka 59 pokoi z łazienkami, w tym 9 przestronnych apartamentów. Centrum konferencyjne tworzą cztery komfortowo wyposażone sale od 20 do 400 m2. Słoneczna restauracja, przytulna kawiarnia i taras z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy stanowią dopełnienie oferty Rezydencji Bardo.

W Rezydencji Bardo znajduje się 59 wygodnie urządzonych pokoi z łazienkami, w tym 9 przestronnych apartamentów. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, telefon, bezprzewodowy internet i lodówkę.

 Rezydencja Bardo posiada 4 sale wielofunkcyjne od 20 do 400 m2. Naturalne oświetlenie, klimatyzacja, starannie zaprojektowane wyposażenie i widok na Trójmiejski Park Krajobrazowy sprawiają, że są one idealnym miejscem do organizacji nawet wielogodzinnych spotkań. Jednym z największych atutów Rezydencji jest unikalna sala balowa ze sceną i bezpośrednim wyjściem na taras. Została ona zaprojektowana z myślą o konferencjach, bankietach i weselach nawet dla 300 osób.
Otoczenie Rezydencji Bardo stwarza duże możliwości organizowania dużych imprez piknikowo-grillowych. Zapewniamy także współpracę z profesjonalistami organizującymi aktywny wypoczynek (paintball, quady, loty balonem i inne atrakcje).

Przestronna i słoneczna Restauracja Bardo może pomieścić blisko 100 osób. Szef Kuchni poleca dania kuchni polskiej i regionalnej kuchni kaszubskiej. Nasze specjalności to między innymi: pierogi z dziczyzny w sosie borowikowym, zupa rybna z krewetkami oraz golonka po myśliwsku w czerwonym winie.

W przytulnej kawiarni Bardo serwujemy wyśmienite kawy i drinki. Duży telewizor plazmowy umożliwia wspólne oglądanie meczów piłkarskich.
Ceny w obiekcie
Od do
Galeria
Statystyki: 3959 / 7767 / / 49673


Hotele w Gdańsku
Pensjonaty i wille w Gdańsku


Chcesz uzyskać zniżki na noclegi, do pubów, do restauracji, na imprezy?
Dowiedz się więcej - zapisz się do naszego biuletynu!
Sprawdź pogodę na całym polskim wybrzeżu - od Międzyzdrojów, przez Kołobrzeg, aż po Krynicę!

Wiatr: km/h
Chciał(a)byś się dowiedzieć "gdzie-co" jest? Nie możesz gdzieś trafić? Skorzystaj z interaktywnej mapy na naszych stronach.